Niejedna Web Development Company ma ogrom pracy. Wiele osób zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że taka witryna internetowa, jest im faktycznie potrzebna. Tylko że nadal jest pewna (dość spora) liczba osób, które uważają, iż witryna w ogóle nie jest im potrzebna.

Czy faktycznie warto być na nie?

Web Development Services uzależnione są od indywidualnych potrzeb użytkowników. Dlaczego jednak nadal jest wiele takich osób, które uważają, że Web design and development są im niepotrzebne?

Za dużo pracy z tą stroną?

“Czy ja mam za mało obowiązków na głowie?”, “Firma dobrze prosperuje, więc po co mi to?” – argumenty, które można usłyszeć bardzo często. Tylko czasy prosperity się skończą, jeżeli dana firma będzie popadać z czasem w stagnację. Wszystko idzie do przodu, nawet potrzeby klientów. Każde przedsiębiorstwo powinno również iść do przodu, dzięki czemu w oczach klientów będzie postrzegana jako ta poważna. Dlatego też przydadzą się Web Development Services.

“Jak ktoś chce, to i tak mnie odszuka”

No niby tak, ale tak naprawdę za jakieś kilkanaście lat (może nawet szybciej) okazać się może, że nawet tradycyjne ulotki nie będą potrzebne. No więc jak potencjalny konsument będzie miał kogoś odszukać, skoro za jednym kliknięciem, online znajdzie szybciej wiele innych firm – konkurencje? Warto zdać sobie sprawę, że Web Development to nie jest żaden wymysł, mający na celu naciągniecie na dodatkowe koszta, ale rzecz jak najbardziej potrzebna. 

“Nie ma pieniędzy”

Web Development Companies nie pracują za darmo. Założenie strony internetowej to ok. 2500 zł, a to i tak tylko podstawa, ponieważ trzeba pomyśleć o wielu innych rzeczach. Wielu przedsiębiorców narzeka na to, że nie ma pieniędzy na coś takiego. No tak, ale z drugiej strony warto zadać sobie pytanie odnośnie tego, czy kogoś stać na to, żeby takiej strony NIE posiadać? 

“No ale jej obsługa jest szalenie skomplikowana”

Takie firmy, jak 10Clouds, specjalizujące się w zakładaniu witryn www, zawsze dbają o to, żeby klient umiał obsługiwać całość samodzielnie. Wydawać by się to mogło szalenie skomplikowane, ale tak nie jest. Każdy w stanie jest to opanować. Ewentualnie, obsługę takiej strony, wraz z optymalizacją do SEO, aktualizacją, itd., można powierzyć odpowiednim specjalistom. Takim, którzy będą czuwać m.in. nad tym, aby na stronie pojawiały się właściwie treści, grafiki, itd. Tak, aby w przyszłości mogła ona znajdować się wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania. 

 

Comments are closed.

zobacz wiecje