Nowoczesny styl naszego mieszkania czy domu bez trudu rozciągniemy również na taras – dzięki ciekawym propozycjom topowych producentów mebli ogrodowych stworzymy na tarasie wyjątkowe miejsce wypoczynkowe, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie meble i dodatki wybrać, aby taras idealnie wpisał się w nowoczesny styl?

Wygodny taras – komplety technorattanowe

Taras w trakcie lata kojarzy nam się przede wszystkim z leniwymi godzinami blisko słońca. Warto jednak pamiętać, że nasz taras może też być idealnym miejscem do podejmowania gości czy spędzania czasu w gronie najbliższych. Elementem, którego nie może tam zabraknąć są wygodne meble. Meble ogrodowe tarasowe powinny odznaczać się wysoką odpornością na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu, nie bez znaczenia jest również wysoka estetyka. Wśród rekomendowanych kompletów często wymienia się meble technorattanowe – są one trwałe, zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Kolekcje technorattanowe zaskoczą nas ilością elementów – znajdziemy w nich przede wszystkim sofy narożne i leżanki ogrodowe, ale również wygodne fotele, krzesła, stoliki kawowe, stoły. Bez trudu znajdziemy elementy dopasowane do naszych potrzeb czy oczekiwań. 

Jak zadaszyć nowoczesny taras?

Aby nasz taras był idealnym miejscem do wypoczynku konieczne jest osłonięcie go od słońca. Wśród proponowanych rozwiązań wiele mówi się ostatnio o pergoli. Metalowa konstrukcja doskonale wpisze się w taras w stylu nowoczesnym, nada mu charakteru i poprawi estetykę. Pergola posiada dach wykonany z aluminiowych lameli, które mogą obracać się wokół własnej osi. Użytkownik decyduje o pozycji lameli oraz o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Pergola może być uzupełniona o panele boczne, które pozwolą na osłonięcie przed podmuchami wiatru oraz spojrzeniami sąsiadów. 

Comments are closed.

http://sigrs-gisor.org/naroznik-ogrodowy-ze-stolem-wygodny-komplet-wypoczynkowy/ http://easi-ta-events.com/odpowiedni-stroj-do-nauki-jazdy-konnej/ https://healthysaulttribe.com/spodnie-do-jazdy-konnej-jaki-model-wybrac/