Jeśli upragniony urlop zaplanowany jest akurat na nadwodne tereny – z pewnością w bagażu nie może zabraknąć stroju kąpielowego. Jeśli konieczność jego wyboru spędza Ci sen z powiek, poniższy tekst powinien pomóc określić, jaki typ kostiumu kąpielowego przypadnie w Twoje gusta.

Trendy tego lata – na co się zdecydować?

W te wakacje wybór modnych strojów kąpielowych jest naprawdę obszerny. Nie bez powodu klienci mają problem z dopasowaniem odpowiedniego pod swoje gusta, gdyż każda z propozycji jest naprawdę piękna. Pierwszym, na co zwrócimy uwagę w tekście, będzie dobór odpowiedniego fasonu.

Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe – niczym nie przypominające smutnych, basenowych strojów. Obecnie oferta najmodniejszych jednoczęściowych propozycji zahacza o stroje jednoczęściowe pokryte falbanami. Dodaje to niesamowitego uroku i wpasowuje się w styl boho. Dodatkowo, modne tego lata są także kostiumy kąpielowe jednoczęściowe z marszczeniami. Taki zabieg sprawia, że strój leży idealnie na dosłownie każdej sylwetce.

Dwuczęściowe stroje wpasowujące się w trendy.

W poprzedniej części wymienione zostały propozycje dotyczące jedynie jednoczęściowych kostiumów. Natomiast równie szeroki wachlarz ofert można znaleźć wśród dwuczęściowych strojów.

Przede wszystkim – powrót do lat 90! Styl retro i vintage, kwieciste fullprinty i majtki z wysokim stanem to jest to, na co warto się zdecydować, jeśli zależy nam, aby wpasować się w obecne kanony mody. Tu również, tak jak w przypadku strojów jednoczęściowych, dobrym wyborem będą falbany, dodające niesamowitego uroku kostiumowi.

Modna kolorystyka kostiumów kąpielowych.

Oprócz różnych fasonów mamy do wyboru także ciekawe propozycje co do kolorystyki strojów kąpielowych.

Jednym z niezmiennych trendów są kostiumy kąpielowe w barwach cielistych. Minimalistyczne i eleganckie, w ciekawy sposób podkreślają urodę i urok opalenizny. Wybierając cielisty kostium kąpielowy nie musimy obawiać się nudy. Świetnym zestawieniem będzie na pozór jednolity kolor nude stroju kąpielowego, ale połączony z szalonymi falbanami, czy wiązaniami. Warto przemyśleć taką propozycję.

Pozostając przy powrotach do niezmieniających się bądź powracających trendów – kolory pastelowe! To one również królują wśród tegorocznych propozycji strojów kąpielowych. Przeglądając oferty sklepów z kostiumami kąpielowymi można natknąć się zarówno na stroje kąpielowe o jednolitym, pastelowym kolorze lub na kostiumy pokryte fullprintem w pastelowych odcieniach. Obie propozycje są równie ciekawe i godne rozważenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostiumy kąpielowe.

Comments are closed.