Nadchodząca wielkimi krokami wiosna to najlepszy czas na to, by zająć się odświeżeniem ogrodu czy tarasu. Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, by obcować z przyrodą – wystarczy przydomowy ogród czy taras. Poza wygodnymi meblami, warto również pomyśleć o skutecznej ochronie przed silnym słońcem. Zapewni ją regulowany parasol ogrodowy.

Jaki regulowany parasol ogrodowy wybrać?

Odpoczynek blisko natury to świetny sposób na relaks. Przydomowy taras nadaje się do tego idealnie. Zdecydowana większość z nas skupia się na wyborze eleganckich i funkcjonalnych mebli, zapominając o tym, jak ważna jest skuteczne ochrona przed słońcem. To błąd! Regulowany parasol ogrodowy to propozycja najchętniej wybierana na polskim rynku. Nowoczesne parasole zaskoczą zarówno pod względem estetyki, jak i praktycznych rozwiązań. Dodatkowo parasole projektowane są w taki sposób, by idealnie wpisywać się w aranżacje loftowe, skandynawskie, klasyczne.

Jak zaprojektowany jest regulowany parasol ogrodowy?

By parasol ogrodowy spełniał swoje zadanie, musi być zaprojektowany w sposób przemyślany – przekonują specjaliści. Regulowany parasol ogrodowy opiera się na osi wykonanej z trwałego aluminium. Oś osadzona jest na ruchomej stopie, która jednocześnie tworzy pierwszy punkt regulacji. Na osi umieszczona jest czasza – jest ona wykonana z tkaniny technicznej, pokrytej warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że czasza skutecznie chroni zarówno przed ciepłem, jak i niespodziewaną mżawką. Sprężyny naciągowe utrzymują tkaninę w prawidłowej pozycji, nawet w czasie silnych podmuchów wiatru. Regulowany parasol ogrodowy posiada kilka punktów, które pozwolą na lepsze dopasowanie kąta padania cienia. Warto również dodać, że nowoczesne parasole mogą być umieszczane na różnorodnych podstawach.

 

 

Comments are closed.

live url https://boo.pl/dlaczego-warto-wykupic-ubezpieczenie-szkolne-dla-swojego-dziecka/ https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/