Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, by skorzystać ze wspaniałej pogody i letniej aury. Przydomowy taras to idealne miejsce do relaksu, a zaaranżowanie takiej strefy nie sprawi wiele problemów. Jak stworzyć idealne miejsce wypoczynkowe dla siebie i bliskich? Sprawdź najciekawsze inspiracje!

Komplety kawowe na tarasie

Najprostszym i chętnie stosowanym rozwiązaniem, by niebanalnie zaaranżować taras, są komplety kawowe. Komplety takie składają się najczęściej z sofy dwuosobowej, dwóch foteli oraz wysokiego stolika kawowego. Wśród najchętniej wybieranych kompletów wymienia się zestawy technorattanowe, warto jednak zwrócić też uwagę na nowoczesne meble ogrodowe. Meblem cieszącym się dużym zainteresowaniem jest elegancki stół kawowy, którego blat wykonano z naturalnego drewna eukaliptusowego. Piękne drewno zachwyci kolorem, usłojeniem. Warto również dodać, że drewno eukaliptusowe jest niezwykle twarde, co sprawia, że jest odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne. Stolik tego typu warto połączyć z nowoczesnymi krzesłami, w których siedzisko i oparcie wykonane jest z liny polipropylenowej. Inspiracje na taras z kompletem kawowym znaleźć można na stronie gardenspace.sk.

Zestawy wypoczynkowe z technorattanu

Wśród licznych propozycji na meble ogrodowe, warto zwrócić uwagę na kolekcje technorattanowe. Kolekcje takie są niezwykle rozbudowane, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie konkretnych elementów do własnych potrzeb. w kolekcjach zaleźć można m.in. sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele, krzesła, stoły i stoliki, ale też doniczki czy skrzynie ogrodowe. Meble technorattanowe cenione są za wyjątkowy, ponadczasowy wygląd, jak również za wysoką odporność na uszkodzenia. Kluczem do wysokiej trwałości tych mebli są zastosowane materiały.

 

Comments are closed.

zobacz wiecje