Wielu z nas zmaga się z wieloma problemami, jedni czują ogromną presję w pracy, inni nie potrafią poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego i samotnością, a jeszcze inni czują się przytłoczeni tempem życia. Bez względu na to co sprawia, że źle się czujesz, powinieneś zasięgnąć pomocy. Każdy z nas zasługuje na lepsze jutro.

Dla kogo przeznaczona jest psychoterapia?

Psychoterapia w Lublinie jest dla każdego, kto chce poprawić jakość swojego życia i samopoczucie. Nie ważne ile masz lat, jakiej jesteś płci, jakie masz przekonania i poglądy – psychoterapia to czas i miejsce, w którym możesz się poczuć w pełni swobodnie. Jeżeli potrzebujesz się po prostu wygadać komuś, kto potrafi słuchać, wsparcia lub specjalistycznej pomocy psychologa to powinieneś zapisać na się terapię psychologiczną.

Udział w terapii grupowej to często klucz do sukcesu

Terpie grupowe, pozwalają nam głośno powiedzieć o swoich problemach, a także wysłuchać innych znajdujących się w mniej lub w bardziej podobnych sytuacjach. Podczas grupowego spotkania nie tylko otwieramy się przed innymi, ale także przed samym sobą. Słowa wypowiedziane na głos często odbieramy całkowicie inaczej, niż te tłumione w naszych myślach. Celem terapii jest zdiagnozowanie zaistniałego problemu i przede wszystkim powrócenie na odpowiednią ścieżkę. Nie bagatelizuj problemu i nie daj sobie wmówić, że inni mają gorzej – skorzystaj z pomocy. Psycholog Lublin może ułatwić Ci osiągnąć cel i znów cieszyć się każdym dniem.

Prywatna wizyta, a może rozmowa online?

Idealnym rozwiązaniem dla osób zamkniętych w sobie jest wzięcie udziału w prywatnej wizycie, podczas której jesteś tylko Ty i psychoterapeuta. Może się ona odbyć online, jeżeli najbardziej komfortowo czujesz się u siebie w domu i dzięki temu będziesz w stanie otworzyć się przed specjalistą. Drugą opcją jest spotkanie stacjonarne, którego termin wybierasz samodzielnie – wyjście z domu dla wielu osób to ogromne przełamanie lodów, ale i krok w dobrą stronę. Nie szukaj wymówek, liczysz się Ty i Twoje szczęście, dlatego sięgnij po pomoc i wybierz odpowiednią terapię dla siebie.

 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-prawo-jazdy-na-motocykl/ https://e-oko.com/magia-mebli-loftowych-historia-cechy-charakterystyczne-i-jak-je-wkomponowac-w-wnetrze/ https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/